33. Akbank Caz Festivali
23 Eylül - 8 Ekim 2023
Mercan Dede Live DJ Set with Secret Tribe (Konser)
Müze Gazhane
23 Eylül 2023|20:30
Yarkın Duo (Nağme Yarkın & Baturay Yarkın) (Konser)
Sakıp Sabancı Müzesi
24 Eylül 2023|11:00
fugamundi x Mert Pekduraner Caz Dinleme Kulübü (Dinleme Kulübü)
Bant Mag. Havuz / Bina
24 Eylül 2023|14:00
Jazz-hop Junction: Da Poet ile Beatmaking Atölyesi (Atölye)
Kolektif House Moda
24 Eylül 2023|19:00
Al Di Meola (Konser)
AKM Tiyatro Salonu
25 Eylül 2023|21:00
Kâmil Özler Trio & Yasemin Özler (Konser)
Akbank Sanat
26 Eylül 2023|19:00
Sub-Rehavi (Konser)
Yeldeğirmeni Sanat Merkezi
26 Eylül 2023|20:00
Yumi Ito (Konser)
27 Eylül 2023|19:00
Neşet Ruacan, Cem Tuncer, Yarkın Tuncer (Konser)
27 Eylül 2023|20:00
Mert Pekduraner (Konser)
Çevre Tiyatrosu / Semaver Kumpanya
27 Eylül 2023|20:30
14:00
Film 20. Akbank Kısa Film Festivali’nin Ödüllü Filmleri Üniversitelerde
Kastamonu Üniversitesi
20:30
Dans Kaygılar Sahnesi
Alan Kadıköy
Çankırı Karatekin Üniversitesi
17:15
Gaziantep Üniversitesi
18:00
Seminer Oynuyorum, O Halde Varım!: Oyunlarda Estetik ve Retorik
Düzce Üniversitesi
Söyleşi Bağımsız Oyunlarda Sanat Yönetmenliği
Seminer Bienal Yapmak / Modeller, Kurumlar, Paydaşlar
Çevirimiçi Platform – Zoom
11:00
Çukurova Üniversitesi
Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Atölye Kimliğinizden Yararlanarak Benzersiz Oyunlar Oluşturmak: Kavram Oluşturma İçin Bir Gezi
11:30
Çocuk Ne Olacağım Ben
12:00
Çocuk Geri Dönüştürülmüş Kâğıtlar İle Kartpostal Yapımı (8 - 13 yaş)
13:30
Çocuk Kağıt Heykeller Atölyesi: Füreyya Koral (7 - 12 yaş)
15:00
Atölye İllüstrasyon ile Oynamak
Atölye Stanislavski Sistemi Ve Fiziksel Eylem Yöntemi
Orta Doğu Teknik Üniversitesi
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
Başkent Üniversitesi
19:00
Film Yükseklerde ve Derinlerde
Fırat Üniversitesi
Bilkent Üniversitesi
Anadolu Üniversitesi
Söyleşi Koray Birand'ın Gözünden Oyun Teknolojilerinin Sanatsal Kullanımı
Seminer 1 Duvar 10 Nesne 100 Hikaye
Konser Nehir Özzengin "Klasikten Caza”
10:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 1. Grup)
İslahiye Fen Lisesi "Güzel Yarınlar Hareketi Tırı”
Çocuk Sanat Buluşturur: Karışık Medya Kolaj (5-8 yaş)
Çocuk Sanat Şekillendirir: Heykel Bahçesi (7-12 yaş)
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış (Gaziantep - 2. Grup)
Atölye Duygusal Oyun Tasarımı: Anlamlı Tercihlerle Çıkılan Duygusal Yolculuklar
Atölye Michael Chekhov Oyunculuk Tekniği
Seminer Sanat Koleksiyonerliği ve Varlık Yönetimi: Gelişimi ve Yeni Akımlar
20:00
Seminer Sanat, Çocuklar ve Yaratıcılık Üzerine Farklı bir Bakış
13:00
Okan Üniversitesi
Film Hava Tükeniyor
Dans Rüzgarın Savurdukları
15:30
Bitlis Eren Üniversitesi
16:00
Mersin Üniversitesi
Seminer Monument Valley ve Florence Oyunları Tasarımı
Seminer Farklı Yerlerde Alanını Korumak
18:30
Seminer Teknoloji Felsefesi Sorunları: İnsan ve Makine Etkileşimi
Sabancı Üniversitesi
Işık Üniversitesi
Atölye Değişim İçin Oyunlar ve XR Teknolojileri
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: Çanta Boyama (6 - 10 yaş)
Çocuk Renkler ve Hayaller Atölyesi: Kupa Boyama (6 - 10 yaş)
Atölye Oyun Tasarımına Kutu Oyunları Üzerinden Uygulamalı Bir Bakış
Atölye Meyerhold Ve Biomekanik
Aramanıza etiket ekleyin
Etkinliği takviminize ekleyin
E-Bülten'e üye olun